موسسین بنیاد

کاملیا افراخته

موسس | همسر

کاملیا افراخته، همسر بهمن کشاورز، در سال ۱۳۴۹ در محل کارشان با استاد بهمن کشاورز آشنا شدند. شانزدهم اردیبهشت ماه سال ۱۳۵۰، روزی که استاد بهمن کشاورز سوگند وکالت را ادا کردند با یکدیگر ازدواج کردند.

درباره ایشان می گفتند “همسرم وکیل نیست اما وکیل ساز است.” ثمره نیم قرن زندگی شان با هم یادهایی است عاشقانه و دو فرزند که هر دو وکیل هستند و همکار پدر. یادهایی که حفظشان سبب شد با گام هایی استوار در راه تاسیس بنیاد حقوقی بهمن کشاورز گام های نخستین را بردارند.

شهربانو بهارک کشاورز

موسس | فرزند

شهربانو بهارک کشاورز، متولد ۱۳۵۱ و فرزند بهمن کشاورز لیسانس حقوق قضائی را از دانشگاه تهران و فوق لیسانس حقوق بین الملل را از دانشگاه آزاد و فوق لیسانس حقوق تطبیقی را از دانشگاه پیس در آمریکا گرفته است. او وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و کانون وکلای نیویورک است. دوره کارآموزی وکالت را نزد پدر گذرانده و از آغاز دوره کارآموزی زیر یک سقف و در محضرش نه فقط درس حقوق که درس زندگی آموخته. افتخارش فرزند او بودن است و والاترین هدف زندگیش حفظ یادگارهای پدر و گسترش مکتبی که او پایه گذارد، در بنیاد حقوقی بهمن کشاورز.

کریم کشاورز

موسس | فرزند

کریم کشاورز، متولد ۱۳۵۵ وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس رسمی دادگستری، متخصص حقوق مالکیت های فکری و عضو پیشین کمیسیون های تخصصی کانون وکلای دادگستری مرکز و مدیر مسئول انتشارات کشاورز می باشد.

ایشان فرزند و کارآموز جناب بهمن کشاورز بوده و از بدو فعالیت های حرفه ای تحت تعلیم استاد بوده و در امور حرفه ای با یکدیگر همکاری مستمر داشته اند.