مشاوران بنیاد حقوقی بهمن کشاورز

امیرحسین سجادیه

مشاور روابط عمومی

امیرحسین سجادیه، در سال ۱۳۵۸ در اصفهان زاده شده؛ لیسانس حقوق قضایی را از دانشگاه آزاد اصفهان و فوق لیسانس حقوق خصوصی را از دانشگاه خوارزمی ( تربیت معلم ) تهران گرفته و هم اکنون دانشجوی دوره دکتری حقوق خصوصی در دانشگاه خوارزمی است. از ابتدای ورود به دوره کارآموزی وکالت، همکاری خود را با کمیسیون های کانون وکلای دادگستری اصفهان آغاز کرده که تا به امروز ادامه دارد. هم اکنون عضو هیات مدیره و بازرس کانون وکلای دادگستری اصفهان است. او این افتخار را تا به ابد دارد که مسئولیت روابط عمومی اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران در زمان ریاست استاد بهمن کشاورز بر این اتحادیه به وی سپرده شده و به همین مناسبت اقبال هم صحبتی و شاگردی در محضر استاد نصیبش شده است. به امید آن که بتواند مانند گذشته کارآموز مکتب همیشه زنده اخلاق و دانش استاد باشد و آموزه های ایشان را در حد بضاعت ناچیز خود به کار بندد.

مریم تجعفری

مشاور هماهنگی با کانون های وکلای دادگستری ایران

مریم تجعفری، مقدم متولد ۱۳۵۵ در تهران، فعالیت صنفی خود را از ابتدای دوره کارآموزی در سال ۱۳۸۲ با همکاری در کمیسیون های کانون وکلای دادگستری خراسان آغاز و پس از یک دوره مدیریت داخلی کانون وکلای دادگستری خراسان، از سال ۱۳۹۴ و به موجب حکم استاد بهمن کشاورز ریاست وقت اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران مدیر داخلی این اتحادیه می باشد. شاگردی در محضر استاد بهمن کشاورز و‌ بهره مندی از وجود سرشار از عشق و بزرگواری ایشان، اگر تنها نتیجه قرار گرفتن اتفاقی در مسیر تحصیل حقوق و تصمیم بر ادامه این مسیر و انتخاب حرفه وکالت باشد را برترین موهبت و بزرگترین افتخار زندگی خود می داند و آرزوی بزرگش توفیق تلاش در مسیر حفظ و گسترش مکتب بزرگ مرد اخلاق و وکالت استاد بهمن کشاورز می باشد.

رضا جدلی

مشاور خبر و رسانه

رضا جدلی، وکیل پایه یک دادگستری است. وی از دانشگاه شهید بهشتی فارغ التحصیل گردیده و از سال ۱۳۷۹ وارد عرصه وکالت شده است. وی قبل از دریافت پروانه وکالت سالها خبرنگار بوده و همین سابقه رسانه ای سبب شد تا برای اولین بار در اوایل دهه هشتاد ارتباطی قوی و وسیع بین کانون وکلای دادگستری مرکز و اتحادیه سراسری کانونهای وکلای دادگستری ایران از یک سو و خبرنگاران و رسانه های گروهی از سوی دیگر برقرار کند. رضاجدلی از آغاز تاسیس اتحادیه سراسری کانونهای وکلای دادگستری ایران وظیفه ارتباط با رسانه های گروهی را برعهده گرفت و افتخار خود می داند که سالهای قابل توجهی را در زمان ریاست استاد بهمن کشاورز به جامعه وکالت خدمت کرده و درسهایی گرانقیمت از استاد آموخته است. رضاجدلی که به هنر نیز علاقه مند است در دوران وکالت خود در زمینه فیلمسازی و کارگردانی نیز آموزش دیده و مدرک فیلمسازی و کارگردانی خود را اخذ نموده و چندین فیلم مستند از جمله فیلم مستند وکالت را ساخته است.