قالب وردپرس افزونه وردپرس

دکتر سعید ملک زاده

 

سعید ملک‌زاده می‌گوید از اولین لحظه ورود به دانشکده حقوق دانشگاه تهران در مهرماه سال ۱۳۴۳، نگاه نافذ «بهمن کشاورز» او را همچون ذره‌ای جذب کرده و در کنار خود نشانده و در مدت ۵۵ سال همواره افتخار دوستی، برادری و شاگردی او را داشته و در کنار او درس زندگی، درس سربازی و جانبازی، درس عاشق شدن، درس سوختن، خاکستر شدن و بر باد رفتن و درس ملامت کشیدن و خوش بودن و نرنجیدن را آموخته است.

او می‌گوید در تمامی این ۵۵ سال ما دو نفر معشوق مشترکی داشته‌ایم. عشق به میهن عزیزمان ایران و مردم شرافتمند آن لحظه به لحظه موجبات تحکیم عنایت ایشان و ارادت بنده را فراهم آورده است.

سعید ملک‌زاده می‌گوید وظیفه خود می‌دانم از زحمات و فداکاری‌های همسر بزرگوار استاد بهمن کشاورز، سرکار خانم «کامیلا افراخته» تشکر و قدردانی کنم. این بانوی با کفایت و درایت با تلاش‌های شبانه‌روزی و با نظم و انضباط خاص خود کانون خانواده را به دانشگاهی مبدل ساخت که دانش‌آموختگانش استاد بهمن کشاورز و فرزندان دانشمند و برومندشان خانم «شهربانو بهارک کشاورز» و آقای «کریم کشاورز» بوده و اظهار امیدواری کرده است که با تأسیس «بنیاد حقوقی بهمن کشاورز» این راه مقدس ادامه یابد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!